Výživa „IN“ – jediná cesta k zhubnutí natrvalo

Nejíte-li tuky, nemůžete zhubnout natrvalo. Všechny dosavadní diety na hubnutí, které jsou zbavené tuků, jsou naprosto zcestné, jelikož vedou v konečné fázi k jo-jo efektu a jsou pro lidský organismus nezdravé a v mnohá případech zdraví škodlivé.

Výživa „IN“ / z anglického jazyka „intelligent nutrition“ čili výživa pro přemýšlivé lidí, klade důraz na optimální skladbu živin, při které tuky odehrávají klíčovou roli. Především se jedná o nezbytné nenasycené mastné kyseliny Omega 3 + 6, které pospolu nastartují v těle tak zvanou termo genezi. To je stav, ve kterém organismus spaluje podkožní zásobní tuk / bílou tukovou tkáň/, aby jeho soustavným spalováním udržoval správnou teplotu vnitřních orgánů za pomocí hnědé tukové tkáně. Tento proces je alfa omegou štíhlé a zdravé postavy každého člověka.

Nezbytné nenasycené mastné kyseliny jsou naprosto nepostradatelné, jelikož organismus si je neumí vyrobit sám a nemůžou být skladovány v zásobách, musí být v jejich prvotní formě, množství a poměru obsažený v každodenním jídelníčku. Samozřejmě také neméně důležité je správné množství a kvalita dalších důležitých živin, čili bílkovin a sacharidů.

Tímto jedinečným způsobem hubnutí se již mnoho let zabývá Studio Restart ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Váš Bohdan Matwikow