Balzám Overderm

1 položek celkem
ovoderm foto
Ovoderm
Skladem
460 Kč
192

Krém Ovoderm je 100% přírodní komplexní krém, který optimálně vyživuje pleť všemi biologickými aktivními látkami dle potřeb biochemických procesů kožních buněk.

Krém je vyroben dle prastaré receptury rodinné firmy Magister Matvikoff mezi jinými na bázi panenského olivového olej, vaječných žloutků, gemmoterapeutik a včelího panenského vosku, tak říkajíc je vytvořen přírodou bez jakýchkoliv parebenů a jiných umělých konzervačních látek. Krém obsahuje nejkvalitnější lecitin, minerální látky, esenciální mastné kyseliny, stopové prvky, vitamíny / hlavně pak vitamín E/ a minerály v poměrech v jakých je namíchala sama příroda.

Při natírání krému dochází k hlubokému pronikání do póru kůže a lepšímu okysličení kožních buněk, což brání vytváření dermatologických defektů, včetně novotvarových onemocnění. Lecitin rychle regeneruje pokožku a dává jí nezaměnitelnou vláčnost, přirozené lesk a trvalé, celkové omlazení. Krém má vynikající hojivé účinky, také v případě popálenin a nejrůznějších ekzémů. Bakteriologické zkoušky Státního zdravotního ústavu prokázaly, že krém je vhodný pro alergiky a malé dětí.